Zmieniamy się… dla Was!

Z okazji 20 rocznicy urodzin firmy ART-COM, postanowiliśmy zrobić jej niewielki lifting ;)

Firma dostała nowe LOGO, które miało być w niewielkim stopniu odświeżone, jednak tak się rozpędziliśmy, że potem trudno było nam się powstrzymać. W wyniku podjętych przez nas działań, powstał graficzny symbol litery A, wraz z wkomponowaną strzałką, symbolizującą kierunek naszego rozwoju. Zachowana została granatowa kolorystyka, którą wzbogaciliśmy o pikantny, czerwony kontrast. Cały zabieg przyniósł efekt wyeksponowana nazwy, która jest teraz czytelna i jednoznaczna. Ponadto nowa forma logo daje możliwość dalszych, ciekawych adaptacji, które będziecie oglądać już wkrótce, na naszych materiałach promocyjnych, banerach i reklamach.

Logo ART-COM

Siedziba ART-COM również otrzymała nowe oblicze, w postaci totalnie odmienionego salonu sprzedaży przy ul. Grunwaldzkiej 120; gdzie na naszych klientów czeka: więcej przestrzeni, przejrzysta prezentacja oferty handlowej salonu komputerowego wraz z wydzieloną częścią do obsługi klientów indywidualnych oraz abonentów sieci jawnet.pl.

Uruchomiliśmy nową, przejrzystą stroną internetową, aby jeszcze czytelniej przedstawiać ofertę NASZYM klientom, a także aby korzystanie z naszej strony za pomocą urządzeń mobilnych było jeszcze bardziej wygodne aniżeli dotychczas.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły spotkają się z pozytywną oceną większości z Was. Dziękujemy za to, że z nami jesteście i zachęcamy do jeszcze szerszej współpracy.