Strona internetowa projektu EPIX

EPIX

EPIX jest jednym z ważniejszych projektów realizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego „e-Południe” dla operatorów ISP. Założeniem jest zapewnienie dostępu do taniej i wysokiej jakości transmisji danych i usług IP.

 e-Południe

Klaster  e-Południe formalnie zarejestrowany jako Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego jest modelowym przykładem klastra gospodarczego.

Strona internetowa stowarzyszenia e-południe
Strona internetowa Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej

KIKE

KIKE – Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej została zawiązana 28.10.2008 roku i zrzesza operatorów sieci Ethernet, Metro-Ethernet i Wi-Fi świadczących konkurencyjne do obecnych operatorów kablowych i telefonicznych usługi dostępu do Internetu oraz wykorzystujących sieci ethernetowe do przesyłania wszelkich możliwych mediów takich jak Internet, IPTV czy VOIP.

LOKALNI

Wiele firm tak mówi o sobie, bo to nieźle brzmi. Ale w naszym przypadku jest to prawda: Wszystko to, co robimy, wzięło się z naszych marzeń i z pasji.

Dzięki własnej sieci światłowodowej mamy pewność, że jakością usług prześcigamy największych operatorów telekomunikacyjnych i telewizyjnych w kraju. A obsługą klienta i indywidualnością podejścia, zostawiamy ich daleko… daleko w tyle.