Historia firmy

Początki firmy ART-COM sięgają roku 1994. Można zatem powiedzieć, że działając aktywnie w branży teleinformatycznej od ponad 20 lat posiadamy wiedzę, potencjał oraz doświadczenie pozwalające zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, jednocześnie gwarantując im poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.

Zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci indywidualni oraz korporacyjni na przestrzeni wielu lat, pozwoliło nam wypracować markę bardzo dobrze rozpoznawalną na rynku lokalnym oraz wojewódzkim.

Jednocześnie biorąc aktywny udział w kreowaniu i rozwoju inicjatyw branżowych, takich jak: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego „e-Południe”, prowadzony przez nie Klaster gospodarczy e-Południe, bądź Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej, przyczyniamy się do rozwoju krajowego rynku operatorów ISP oraz wzrostu jego konkurencyjności względem zagranicznych telekomów działających na terytorium RP.

Każdego dnia dokładamy najwyższej staranności, aby naszym Klientom świadczyć kompleksowe usługi, na najwyższym poziomie.

Nasze życie zawodowe i rodzinne związane jest z Jaworznem, czujemy się częścią składową lokalnej społeczności, zależy nam na rozwoju miasta i jego mieszkańców, płacimy lokalnie podatki, wspieramy ciekawe inicjatywy, niosące wartość dodaną dla lokalnej społeczności, zależy nam aby „nasi sąsiedzi” mieli o nas dobre zdanie, aby z zadowoleniem korzystali z naszych usług i poprzez to, świadomie wspierali lokalny patriotyzm.

Z pozdrowieniami dla wszystkich obecnych Klientów, oraz zaproszeniem do współpracy dla Przyszłych.

Zarząd oraz Pracownicy ART-COM