W sobotę 20 kwietnia nieczynne!

W dniu 20 kwietnia (sobota), sklep oraz serwis ART-COM będą zamknięte.
Biuro Obsługi Klienta internetowego pełni dyżur jak każdego innego dnia pod całodobowym numerem telefonu 327454545 (wybrać 1).

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy!

Zmiana Cennika połączeń od 15 maja 2019r.

Obniżenie cen w sieci Art-Com za połączenia wewnątrz UE i EOG

Szanowni Państwo,

w związku z koniecznością wdrożenia postanowień rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2018/1971 w zakresie regulacji stawek detalicznych za połączenia telefoniczne wewnątrz UE i EOG oraz wytycznych BEREC (Urząd Organu Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej)konieczne jest wprowadzenie zmian do obowiązujących abonentów usług telefonicznych cenników usług za połączenia wewnątrz Unii Europejskiej i w ramach Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Z uwagi na treść art. 61 ust. 51 PT ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne w dotychczas obowiązującym cenniku Jawtel Domowy, Jawtel Domowy Lato 2013 oraz Jawtel Domowy 60 Minut zmianie uległy ceny za jedną minutę połączenia do: Austria – komórkowe,  Belgia – komórkowe,  Chorwacja – komórkowe, Czechy – komórkowe, Gibraltar, Holandia – komórkowe,  Liechtenstein – komórkowe, Litwa – komórkowe, Luksemburg – komórkowe, Norwegia – komórkowe, Słowacja – komórkowe, Dania – komórkowe, Estonia – Komórkowe, Gwadelupa – komórkowe, Hiszpania – komórkowe, Irlandia – komórkowe, Islandia, Łotwa – komórkowe, Malta – komórkowe,  Martynika – komórkowe, Majotta,  Rumunia – komórkowe, Wielka Brytania – komórkowe, Gujana Francuska, Słowenia – komórkowe,  Wielka Brytania – numery osobiste, Bułgaria – komórkowe,  Reunion, Włochy – komórkowe, które od 15 maja 2019 roku wynosić będą 1 zł/minutę.   

Zmieniony cennik, który obowiązywał będzie od 15 maja 2019 roku można pobrać na naszej stronie internetowej pod adresem: https://www.artcom.pl/dla-domu/telefon/. Z tą datą stanie się on częścią zawartych już z Państwem umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie usług telefonii. Ci z Państwa, którzy zmian nie akceptują, mają prawo do pisemnego wypowiedzenia aktualnie obowiązującej umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w zakresie usługi telefonii w terminie do 15 maja 2019 roku. Jednocześnie, z uwagi na to, że zmiany związane są wyłącznie ze zmianą obowiązujących przepisów i obejmują wyłącznie obniżenie cen, to skorzystanie przez abonentów z prawa do wypowiedzenia umowy spowoduje konieczność zwrotu ulgi, o której mowa w art. 57 ust. 6 Prawa telekomunikacyjnego.

Podkreślamy, że wprowadzone zmiany prowadzą wyłącznie do obniżenia warunków cenowych świadczonych na Państwa rzecz usług, nie zmieniają one parametrów jakościowych świadczonych usług. Zmiana nie obejmuje usług o podwyższonej opłacie, za wyjątkiem połączeń pod numery toll-free (bezpłatne połączenia na numery 80x).

Sebastian Pycia
/Kierownik Biura Obsługi Klienta/

Górników z "Danuty" 31 podłączone światłowodowo!

Górników z „Danuty” 31 podłączone światłowodowo!

Niezmiernie miło nam poinformować, iż przyłączyliśmy do super szybkiego przyłącza światłowodowego pierwszy budynek wielorodzinny na Łubowcu!
Mieszkańcy bloku przy ul. Górników z „Danuty” 31 od kilku dni mają możliwość korzystać z usług światłowodowego internetu, telewizji cyfrowej jak i telefonu stacjonarnego.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z całodobowym Biurem Obsługi Klienta firmy ART-COM pod numerem 32 745 45 45 (wybrać 1)

Przypominamy, że nasza firma jest liderem pod względem szybkości internetu w Jaworznie. Od dwóch lat przodujemy w testach prędkości realizowanych przez podmiot zewnętrzny – portal www.speedtest.pl

Statystyki za miesiąc luty pokazują, że nieprzerwanie jesteśmy numerem jeden w naszym mieście: http://www.speedtest.pl/ranking_isp/1/290/2-1-1-1-2-SL-49-0-1

GALA KSW 47: The X-Warriors

Gala KSW 47: The X-Warriors

W walce wieczoru zmierzą się najsilniejszy człowiek na Ziemi, Mariusz Pudzianowski i debiutujący w KSW, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki.

Do pojedynku staną również Mistrz KSW w wadze ciężkiej Phil de Fries oraz mistrz kategorii półciężkiej i pogromca Mameda Khalidova, Tomasz Narkun, a stawką pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika.

23 marca w Atlas Arenie odbędzie się 9 pojedynków:

 • Philip De Fries vs. Tomasz Narkun
 • Mariusz Pudzianowski vs. Szymon Kołecki
 • Borys Mańkowski vs. Norman Parke
 • Fernando Rodrigues Jr. vs. Satoshi Ishii
 • Damian Janikowski vs. Aleksandar Ilić
 • Marcin Wrzosek vs. Krzysztof Klaczek
 • Karolina Owczarz vs. Marta Chojnoska
 • Maciej Kazieczko vs. Bartłomiej Kopera
 • Dawid Gralka vs. Paweł Polityło
   

Gala będzie emitowana w jakości HD na kanale 900.

Dostęp do kanału dla Abonentów będzie sprzedawany za 39 zł.

Możliwość zakupu dostępu do transmisji z gali będą mieli również nasi Abonenci pakietów Mini HD.

Zamawiać usługę w telewizji JAMBOX można:

 • wprost z pilota wybierając pakiet: .Pay Per View: Gala KSW 47
 • telefonicznie w całodobowym Biurze Obsługi Klienta pod numerem: 32 7454545 (wybrać 1)
 • przez JAMBOX Panel

Start Gali: 23 marca od godz. 19:00


Jak zamówić:

Z komputera/smartfona    Z pilota 

Pakiet ELEVEN HD odkodowany 10-18 Marca

Odkodowaliśmy dla Was Eleven HD!

Miło nam poinformować, że w dniach od 10 do 18 marca br. odkodujemy dla Państwa cały Pakiet Eleven HD, czyli aż cztery sportowe kanały. Będzie to związane z udziałem Roberta Kubicy w wyścigu Formula 1™!

Polak wraca do F1™ jako główny kierowca po dziewięciu latach przerwy i w bolidzie ROKiT Williams Racing stanie ponownie w szranki z czołowymi zawodnikami świata, takimi jak Lewis Hamilton, Sebastian Vettel czy Kimi Räikkönen. Stacja pokaże nie tylko każdy wyścig, ale również sesje treningowe i kwalifikacje. Transmisjom będzie towarzyszyło specjalne studio oraz relacje dziennikarzy ELEVEN SPORTS obecnych na miejscu wydarzeń. Sezon zostanie zainaugurowany w połowie marca w Melbourne podczas Grand Prix™ Australii. Dwa tygodnie później rywalizacja odbędzie się na pustyni Sakhir w trakcie Grand Prix™ Bahrajnu. W zeszłym roku w obu tych miejscach triumfował Sebastian Vettel. Kto okaże się najlepszy tym razem?

Na co dzień kanały Eleven Sports 1 HD, Eleven Sports 2 HD, Eleven Sports 3 HD, Eleven Sports 4 HD dostępne są w Pakiecie Eleven HD kolejno na pozycjach 206, 207, 208 i 209.Otwórz sobie pakiet

Aby oglądać kanały należące do pakietu Eleven HD bez dodatkowych opłat, okno należy sobie otworzyć samemu. Wystarczy „wyklikać” z pilota lub w JAMBOX Panelu wskazany pakiet.

Najnowszy pakiet nosi nazwę:

.Otwarte okno Pakiet Eleven


Po „zamknięciu okna” pakiet wyłączy się automatycznie, nie będą się z tym wiązały absolutnie żadne opłaty.

Otwórz sobie darmowy pakiet od razu w JAMBOX:

Z komputera/smartfona    Z pilota 

Pakiet możesz aktywować całodobowo w naszym BOK

Jeśli jesteś zainteresowany aktywowaniem bezpłatnego okna Eleven HD telefonicznie możesz zadzwonić do Biura Obsługi Klienta ART-COM pod całodobowy numer 32 7454545 (wybrać 1) i aktywować 4 kanały Eleven.

Oskary odkodowane dla abonentów JAMBOX HD

Canal+ odkodowany!

Miło nam poinformować, że w tym roku wspólnie będziemy mogli śledzić Galę Oscarową® emitowaną na kanale CANAL+, który odkodujemy specjalnie na to wydarzenie.  

CANAL+ odkodujemy dla Państwa jednak aż trzykrotnie podczas oskarowego weekendu.

Pierwsze pasmo dostępne będzie już w sobotę, 23 lutego w godzinach 16:00-21:00, a w nim:

 • 16:05  Zawierucha w Hollywood (dokument produkcji CANAL+)
 • 17:00  Lotto Ekstraklasa: studio (na żywo)
 • 17:55  LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań – Legia Warszawa (na żywo)
 • 20:00  Lotto Ekstraklasa: studio (na żywo)
 • 20:35  Na drodze (film krótkometrażowy/polski thriller)

W nocy z niedzieli na poniedziałek 24/25 lutego odkodujemy dla Państwa CANAL+ po raz drugi na słynną już Galę Oscarową® i wspólnie będziemy trzymać kciuki za rodzimą produkcję – „Zimną Wojnę”.  

Podczas otwartego okna będzie można zobaczyć m.in.:

 • 23:30  Zawierucha w Hollywood (dokument produkcji CANAL+)
 • 00:30  Oscary® 2019 – czerwony dywan
 • 02:00  Gala Oscarowa®+ studio CANAL+
 • 05:05  Zawierucha w Hollywood (dokument produkcji CANAL+)

Dodatkowo, gdyby ktoś przespał Oscary®, zapraszamy do obejrzenia skrótu Gali Oscarowej®w poniedziałek 25 lutego o godz. 21:00 (do 22:30)Okno wystarczy otworzyć sobie raz – kanał będzie odkodowany
dla abonentów pakietów Mini i Wielotematycznych we wskazanych dniach i godzinach.

Jeśli nadal będzie się pojawiała informacja o niedostępności kanału,
prosimy zresetować dekoder.

Na co dzień kanał CANAL+ dostępny jest w pakiecie CANAL+ PRESTIGE i CANAL+ SELECT na pozycji 145.Otwórz sobie kanał

Aby oglądać CANAL+ bez dodatkowych opłat, okno należy sobie otworzyć samemu.
Wystarczy „wyklikać” z pilota lub w JAMBOX Panelu wskazany pakiet.

Najnowszy pakiet nosi nazwę:

.Otwarte okno CANAL+ (gala Oskary 2019)


Po „zamknięciu okna” pakiet wyłączy się automatycznie, nie będą się z tym wiązały absolutnie żadne opłaty.

Pakiet możecie aktywować dzwoniąc pod całodobowy numer Biura Obsługi Klienta: 32 7454545 (wybrać 1)

Prace modernizacyjne: Jaśminowa 27

W dniu 05.02.2019 w godzinach 07:30 – 15:00 będziemy prowadzić
prace serwisowo modernizacyjne obejmujące wszystkich abonentów podłączonych
do naszej sieci w budynku Jaśminowa 27
Prace związane są z uruchomieniem sieci światłowodowej w budynku.
W tym czasie moga występować przerwy w dostępie do wszystkich usług.

Za wynikłe z powyższego niedogodności przepraszamy.

Życzenia Świąteczno-Noworoczne

Życzenia Świąteczo-noworoczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć Państwu, aby wszystkie chwile spędzone w rodzinnym gronie były radosne i spokojne, a każdy dzień Nowego Roku był pełen szczęścia i nadziei.
Niech los pomaga Państwu zrealizować wszystkie plany i spełnić nawet te najskrytsze marzenia tak, abyście w każdej chwili mogli odnajdywać szczęście.

Zarząd i Pracownicy firmy ART-COM

Godziny otwarcia w okresie świąteczno-noworocznym

Informujemy, iż w okresie świąteczno-noworocznym firma ART-COM będzie czynna:
24 grudnia (Wigilia) 10.00 – 14.00
25 grudnia NIECZYNNE
26 grudnia NIECZYNNE
27-28 grudnia 10.00 – 18:00
29 grudnia 10.00 – 14.00
31 grudnia 10.00 – 14.00 (Sylwester)
1 stycznia NIECZYNNE
2-5 stycznia (Inwentaryzacja) NIECZYNNE

Biuro Obsługi Klienta sieci jawnet.pl będzie pełniło dyżur każdego dnia pod całodobowym numerem telefonu 32 7454545 (wybrać 1). Wyjątkiem będzie Wigilia, kiedy to w godzinach 17:00 – 21:00 zgłoszenia będą rejestrowane tylko za pomocą automatycznej sekretarki.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i z uwagi na specyfikę okresu świąteczno-noworocznego liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Nowa numeracja kanałów

Nowa numeracja kanałów TV

Od poniedziałku, 19 listopada rozpoczęliśmy proces zmiany numeracji kanałów.

Nowa numeracja uporządkuje oczekiwane przez Abonentów zmiany, takie jak pierwszeństwo kanałów HD, czy uporządkowanie kanałów w kategoriach tematycznych.

W trosce o wygodę Abonentów, zachowujemy układ według kategorii tematycznych, aby nawigacja po kanałach nadal była wygodna i czytelna.

Przypominamy, że stała numeracja kanałów na dekoderze rozpoczyna się od nr 101. Kanały poukładane są kategoriami: Ogólne, Premium, Sport, Film i serial, Dzieci, Muzyka, Dokument, Informacja, Rozrywka, Obcojęzyczne, Wersje SD, Lokalne.

Numery od 1 do 100 są zarezerwowane dla Mojej Listy 100.

Jeśli Abonent ma ustawioną własną Listę 100 – jej kształt nie ulegnie zmianie. Jeśli jednak nie tworzył wcześniej własnej listy, ta domyślnie ustawiona zostanie zmieniona.

Zmiany rozpoczęły się 19.11, a zakończą 30.11. W tym czasie zmiany będą sukcesywnie pojawiać się na dekoderach Abonentów.

W punktach sprzedaży u lokalnych operatorów dostępne będą drukowane wersje listy kanałów. Można ją również pobrać ze strony.

Pobierz nową listę kanałów w pliku PDF!

Mamy nadzieję, że te zmiany sprawią, że nawigacja po kanałach będzie jeszcze bardziej wygodna i intuicyjna.