Biuro Obsługi Klientów oraz sklep nieczynne od 14 marca do odwołania

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, dbając o ograniczenie rozprzestrzeniania się potencjalnych zakażeń wirusa SARS-CoV-2, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo Klientów i Pracowników, bezpośrednia obsługa w sklepie oraz Biurze Obsługi Klienta przy ul. Grunwaldzkiej 120 zostaje zawieszona od dnia 14 marca do odwołania.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 327454545 (wybrać 1), mailowo na adres bok@artcom.pl, a także w mediach społecznościowych www.facebook.com/artcompl, gdzie pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę.

Na bieżąco będziemy realizowali prace niezbędne dla utrzymania ciągłości usług. Nowi abonenci mają możliwość podpisania umowy w swoim domu za pomocą przedstawiciela firmy, który przygotuje odpowiednie dokumenty i Państwa odwiedzi.

Płatności za usługi prosimy regulować za pomocą przelewów na indywidualne numery rachunków bankowych. Ich numery zostały wydane wraz z umową, natomiast w przypadku braku tych dokumentów prosimy o kontakt telefoniczny z BOK.

OBSŁUGA SIECI: Bez zmian, jesteśmy do Waszej dyspozycji 24 godziny na dobę. Kontakt:- telefon: 327454545 (wybrać 1)- www: http://panel.jawnet.pl- email: bok@artcom.pl- Wyślij wiadomość za pomocą Facebook`a

PRZYŁĄCZENIA DO SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ: Prosimy o zapoznanie się z ofertą na stronie www lub kontakt:- telefon: 327454545 (wybrać 1)- email: bok@artcom.pl- Wyślij wiadomość za pomocą Facebook`a

PŁATNOŚCI: Prosimy o regulowanie płatności za pomocą przelewów elektronicznych na indywidualny numer rachunku abonenta. Numer rachunku można sprawdzić:- telefon: 327454545 (wybrać 1)- www: http://panel.jawnet.pl
Dziękujemy za zrozumienie w tej trudnej dla wszystkich sytuacji i życzymy zdrowia wszystkim naszym Klientom.

Prace serwisowe w sieci jawnet.pl – Jeleń (Jeleń Łęg)

W dniu 16-11-2023 będziemy prowadzić prace serwisowe w dzielnicy Jeleń Łęg w godzinach 08:00 – 15:00.
Planujemy dwie przerwy w dostępie do usług. Pierwsza będzie trwała około 5 – 10 minut.

Druga przerwa około 15 – 30 minut. Jeżeli warunki na miejscu pozwolą to postaramy się ograniczyć przerwy do koniecznego minimum.

W dniu 6 września (środa) sklep czynny do 14:00

W dniu 9 sierpnia (środa) sklep naszej firmy będzie czynny w godzinach 10:00 – 14:00! Za wszelkie niedogodności z tym faktem związane przepraszamy i liczymy na Waszą wyrozumiałość.
Obsługa naszych Abonentów odbywać się będzie jak zawsze całodobowo przez Biuro Obsługi Klienta pod numerem 327454545 (wybrać 1)

W dniach 12 i 14 sierpnia sklep nieczynny!

W dniu 12 (sobota) oraz 14 sierpnia (poniedziałek) sklep naszej firmy będzie nieczynny! Za wszelkie niedogodności z tym faktem związane przepraszamy i liczymy na Waszą wyrozumiałość.
Oczywiście nie wszyscy mają wolne, obsługa naszych Abonentów odbywać się będzie jak zawsze całodobowo przez Biuro Obsługi Klienta pod numerem 327454545 (wybrać 1)

Prace serwisowe w sieci jawnet.pl – Ciężkowice

W związku z przebudową budynku OSP Ciężkowice przy ul. Mroczka 51, a co za tym idzie koniecznością przebudowy infrastruktury światłowodowej w dzielnicy, w dniu 5 lipca wystąpią przerwy w dostępie do sieci internet.
Rozpoczęcie prac zaplanowano od godziny 18:00, natomiast prace potrwają do godziny 6:00. Jak zapewnił nas wykonawca prac (Urząd Miejski) nasze włókna światłowodowe będą pospawane w pierwszej kolejności, aby w jak najszybszym czasie przywrócić pełną funkcjonalność sieci internet.
W razie pytań proszę o kontakt z całodobowym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 327454545 (wybrać 1).

Prace serwisowe w sieci jawnet.pl

W związku z modernizacją szkieletu sieci światłowodowej będą prowadzone prace w nocy
z czwartku na piątek 15/16 grudnia w godzinach 00:00 – 05:00.
W związku z powyższym wystąpią przerwy w dostępie do usług: internet, telewizja, telefon dla abonentów z lokalizacjach:

Budynki wielorodzinne przy ulicach:
Grunwaldzka 38
Grunwaldzka 41
Grunwaldzka 43
Grunwaldzka 45
Grunwaldzka 47
Plac Jana 1
Piłsudskiego 58
Podwale 177
Podwale 181

Budynki jednorodzinne oraz podmioty gospodarcze przy ulicach:
Bogusławskiego 2 – 30
Doły
Kolejowa
Podwale od 128 – 164
Piekarska
Szczakowska od 1 – 76
Zwirki Wigury 1 – 4
Mieszka 6 – 13


Za wynikłe z powyższego niedogodności przepraszamy.

Prace serwisowe w sieci jawnet.pl

W związku z przebudową ulicy Grunwaldzkiej będziemy prowadzić prace serwisowe w szkielecie sieci światłowodowej.

Prace będą prowadzone w nocy z wtorku na środę 27/28 września w godzinach 00:00 – 08:00.

W związku z powyższym wystąpią przerwy w dostępie do usług: nternet, telewizja, telefon dla abonentów z lokalizacjach:

Dzielnica Długoszyn

ul. 11 Listopada (bloki i domy prywatne)

Blok Piłsudskiego 31

Bloki: Podwale 137-143, Podwale 145-151, Podwale 153

Abonenci z ulic:

Batorego, Dąbrowskiego, Moździerzowców, Garbarska, Górnośląska, Szczytowa, Działkowa

Solskiego, Pniaka, Warneńczyka, Poniatowskiego, Przemysłowa, Cegielniana, Mościckiego

***

Za wynikłe z powyższego niedogodności przepraszamy.

Prace serwisowe w sieci jawnet.pl: Ciężkowice

W związku z koniecznością przebudowy infrastruktury światłowodowej w budynku gdzie jest zlokalizowany nasz węzeł obsługujący dzielnicę Ciężkowice w dniu 27 lipca wystąpią przerwy w dostępie do sieci internet oraz usług telewizji cyfrowej.
Prace są podyktowane remontem jaki będzie przeprowadzał zarządca budynku. Ze swojej strony zrobimy wszystko, aby przerwy były jak najkrótsze. Proszę się przygotować na ewentualny brak usług w godzinach 07:00 – 18:00.

Prace serwisowe w sieci jawnet.pl: Ciężkowice – ul. Chodkiewicza, Drozdowa

W związku z koniecznością przebudowy infrastruktury światłowodowej w ramach budowy wiaduktu drogowego w ciągu ul. Chodkiewicza i ul. Drozdowej w dniu 8 lipca wystąpią przerwy w dostępie do sieci internet oraz usług telewizji cyfrowej.
Rozpoczęcie prac zaplanowano od wczesnych godzin porannych i potrwają kilka godzin. Nasza ekipa wraz z wykonawcą wiaduktu będzie koordynować działania i prowadzić prace mające na celu jak najkrótsze przerwy w dostępie do sieci internet, jednakże nie mamy wpływu na zapewnienie ciągłości funkcjonowania sieci za co serdecznie przepraszamy. Ze swojej strony zrobimy wszystko, aby przerwy były jak najkrótsze. Proszę się przygotować na ewentualny brak usług w godzinach 6:00 – 15:00.

Awaria – Byczyna, Cezarówka Dolna

Podnosimy… taryfy! 200 Mbit/s za 50 zł miesięcznie!

Dynamicznie rozwijający się rynek telekomunikacyjny, a także zwiększające się potrzeby klientów na usługi internetowe wysokiej jakości oraz niezawodności wyznaczają nam kierunki rozwoju naszej firmy. Z wielką przyjemnością informujemy, iż kolejny raz podnosimy szybkość taryf internetowych dla naszych abonentów pozostawiając je w nie zmienionych cenach!

Zarówno dla nowych jak i obecnych Abonentów wprowadzamy nowe taryfy internetowe:
200 Mbit/s za 50 zł miesięcznie
400 Mbit/s za 66 zł miesięcznie
800 Mbit/s za 99 zł miesięcznie

W naszej ofercie od zawsze oferujemy internet symetryczny czyli pobieranie = wysyłanie.

Koszt podłączenia sieci internet w budynkach wielorodzinnych to 1 zł, natomiast w domach jednorodzinnych 291 zł. W domach prywatnych abonent otrzymuje w pełni wykonaną światłowodową instalację do punktu wskazanego przez niego w domu. Cena zawiera również router światłowodowy z opcją wifi.


Poglądowa mapa zasięgu sieci internet dostępna jest tutaj: http://mapa.artcom.pl
Pełna lista lokalizacji dostępna jest pod adresem: https://www.artcom.pl/zasoby/wyszukiwarka-przylaczy/