Firmy z którymi współpracujemy

NOVITUS

Novitus to gwarancja jakości i znak nowych standardów w zakresie zróżnicowania i kompleksowości oferty. Dzięki gęstej sieci dystrybucji i serwisu produkty Novitus są dostępne w całym kraju i służą zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i potężnym firmom. Kasy fiskalne, a także inne urządzenia i rozwiązania systemowe opatrzone marką Novitus znajdują zastosowanie w tysiącach placówek handlowych i usługowych.

ELZAB

ELZAB to marka urządzeń wspierających sprzedaż w sklepach w każdej miejscowości w Polsce. Firma jest liderem rynku kas i drukarek fiskalnych z wypracowaną mocną pozycją wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen. ELZAB jest jedynym polskim producentem tak szerokiej gamy urządzeń, utrzymującym przy tym najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.

Strona internetowa firmy InsERT

InsERT S.A. jest krajowym liderem (pod względem liczby sprzedanych licencji) wśród producentów oprogramowania komputerowego dla małych i średnich firm. Od początku działalności sprzedaliśmy ponad 500 tys. licencji, wspierając swoimi systemami ponad ćwierć miliona przedsiębiorstw. Pojedyncza licencja do naszych programów umożliwia jednoczesną pracę na wielu stanowiskach, co oznacza, że codziennie na systemach Insertu pracuje kilkaset tysięcy użytkowników.

Strona internetowa firmy Alsen

Sieć Alsen powstała w 2003 roku. Obecnie w sieci zrzeszonych jest 350 salonów komputerowych na terenie całego kraju. To sprawia, że jesteśmy największą siecią partnerską branży komputerowej w Polsce. Jesteśmy kapitałowo powiązani z największym dystrybutorem sprzętu komputerowego w Europie Środkowo- Wschodniej firmą Ab S.A. Co z kolei ma ogromy wpływ na szerokość oraz atrakcyjność naszej oferty.

Salony sieci ALSEN znajdują się praktycznie we wszystkich miastach w kraju, dzięki temu skutecznie docieramy do klientów końcowych i instytucjonalnych.

Strona internetowa firmy COMARCH

Od Maja 2001r. jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comarch w dystrybucji oprogramowania Comarch ERP Opt!ma. W 2008r. dołączył do nich Comarch ERP XL. Comarch jest jednym z największych producentów systemów informatycznych dla różnych sektorów gospodarki. Posiada w swojej ofercie szeroki zakres oferty, która obejmuje systemy klasy ERP i finansowo-księgowe, systemy CRM i oprogramowanie lojalnościowe, systemy wsparcia sprzedaży i elektronicznej wymiany dokumentów, zarządzanie wiedzą, Business Intelligence, bezpieczeństwo i ochronę danych oraz wiele innych produktów. Oficjalna strona produktów firmy Comarch ERP.

Strona internetowa firmy OPTIMUS

Optimus Sp. z o.o. i jego Partnerzy tworzą spójny model biznesowy, którego członkowie są zaznajomieni ze standardami sieci oraz posiadają odpowiednie przeszkolenie i przygotowanie handlowo-techniczne, a także posiadają zagwarantowany równy dostęp do produktów i usług oferowanych przez Optimus.

Strona internetowa Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej

KIKE – Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej została zawiązana 28.10.2008 roku i zrzesza operatorów sieci Ethernet, Metro-Ethernet i Wi-Fi świadczących konkurencyjne do obecnych operatorów kablowych i telefonicznych usługi dostępu do Internetu oraz wykorzystujących sieci ethernetowe do przesyłania wszelkich możliwych mediów takich jak Internet, IPTV czy VOIP.

Strona internetowa firmy Intel

Jesteśmy uczestnikiem programu Intel® Channel Partner, który jest przeznaczony dla wszystkich firm sprzedających produkty firmy Intel® lub rozwiązania oparte na produktach firmy Intel® zakupujących produkty Intel od autoryzowanych dystrybutorów.

Strona internetowa Biura Informacji Gospodarczej

Współpracujemy z BIG Info Monitor.

BIG InfoMonitor prowadzi Rejestr Dłużników BIG. Jako jedyny z BIG-ów działających w Polsce umożliwia także dostęp do baz Biura Informacji Kredytowej oraz Związku Banków Polskich (6,1 mln informacji o zaległym zadłużeniu przedsiębiorców i konsumentów).

Strona internetowa firmy HP

1 listopada 2009 r., nasza firma dołączyła do grona Preferowanych Partnerów HP na rok 2010. Przyznany status gwarantuje wyjątkową pozycję na rynku poprzez swoją unikalność, udaje się go osiągnąć tylko pięciu procentom partnerów-dilerów.

Partnerstwo z HP gwarantuje nam między innymi dostęp do specjalnych cen, dzięki temu jesteśmy w stanie dla Klienta przygotować atrakcyjną ofertę.

Strona internetowa programu Rzetelna Firma

Od 27 lipca 2009 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Program Rzetelna Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami.