GRAMY! 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Weź udział w licytacji!

Po raz kolejny włączamy się do licytacji przedmiotów i usług prowadzonych przez jaworznicki sztab WOŚP. Tym razem przygotowaliśmy dla Was do licytacji trzy niespodzianki. Wszystkie aukcje odbywają się za pośrednictwem platformy Allegro. Całkowity dochód z aukcji przedmiotów jest przekazany za pośrednictwem Allegro bezpośrednio na konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cena wywoławcza w każdej z naszych aukcji zaczyna się od 1 zł. Aukcje kończą się w niedzielę o godzinie 20:00.

Wszystkie aukcje jaworznickiego sztabu WOŚP znajdziecie tutaj >>

Aukcja 1

Gratka dla fanów Jeff`a Hannemana. W roku 2014 nasza firma zakupiła prawo do nazwania ronda w centrum miasta, – nazwaliśmy je „Rondo Jeffa Hannemana”
Przedmiotem tej aukcji jest pamiątkowa tablica z tego ronda.

Materiał video: https://www.youtube.com/watch?v=IvQk1c4TEmM

Szyld Rondo Jeffa Hannemana

Weź udział w licytacji. Kliknij tutaj >>

Aukcja 2

Voucher o wartości 300 zł na internet + płyta CD. Voucher może zostać zrealizowany tylko na usługi internetowe. Wartością vouchera można opłacić przyłącze do sieci internet jak i abonament.

Voucher o wartości 300 zł

Weź udział w licytacji. Kliknij tutaj >>

 

Aukcja 3

Urządzenie wielofunkcyjne HP 1510

HP Deskjet 1510 to urządzenie wielofunkcyjne posiadające funkcje drukarki, kopiarki i skanera, wyposażone w złącze USB 2.0. Umożliwia pracę z prędkością (w trybie ISO) 7 str./min w czerni oraz 4 str./min w kolorze.

Urządzenie wielofunkcyjne HP 1510

Weź udział w licytacji. Kliknij tutaj >>