Konkurs wakacyjny rozwiązany…

No i mamy koniec wakacji, czas powrotu do szkoły, do Waszych komputerów no i wysyłania sporej ilości e-maili. Jak co roku i w tym otrzymaliśmy od Was bardzo dużą ilość kartek pocztowych z wakacyjnych wojaży. Choć na chwile zapomniane zostały komputery, a powróciły tradycyjne metody przesyłania korespondencji. Dotarły do nas kartki z całej Europy, a nawet bliskiego Wschodu. Najwięcej kartek dotarło do nas z naszego pięknego kraju. Wasza pomysłowość mile mnie zaskoczyła: były kartki śmieszne, z Waszymi zdjęciami, z pięknymi widokami, trójwymiarowe, a nawet „przestrzenne” ;)

Ciężko było wybrać kartkę tą jedyną i szczególną, ale zwycięzcą naszego wakacyjnego konkursu jednogłośnie została madzik26, która wysłała do nas 26 kartek!!! Są to kartki z kilku miast polskiego wybrzeża, z przeróżną tematyką i sposobem ich wykonania. Madzik26 otrzymuje od nas miesiąc (październik) dostępu do Internetu gratis, nagrodę niespodziankę, firmowe gadżety oraz karnet do naszej wypożyczalni DVD.

Wyróżnienie otrzymuje Menda za kartkę przestrzenną, która Wszystkim się bardzo spodobała. Jako nagrodę otrzymuje miesiąc (październik) dostępu do Internetu gratis, firmowe gadżety oraz karnet do naszej wypożyczalni DVD.

Nagrody pocieszenia w postaci karnetów do naszej wypożyczalni DVD otrzymują:
hiena, zyletka oraz wodnik78