Jeszcze więcej kanałów HD w ofercie naszej telewizji

FOX Comedy zapewni widzom lekką i przyjemną rozrywkę oraz niezapomniany relaks. To zróżnicowana propozycja dla miłośników komedii, począwszy od współczesnych seriali komediowych, przez sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych, jak również wiecznie żywe klasyki.

W ramówce kanału znajdą się najnowsze sezony seriali komediowych takich jak „Jess i chłopaki”, „Family Guy: Głowa rodziny” oraz „Współczesna rodzina”, „Simpsonowie”, „Świat według Mindy” czy „Louie”, a także wiele innych komediowych nowości.

Kanał FOX Comedy będzie dostępny w pakietach Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Kanał w wersji HD będzie dostępny w pakiecie Wielotematyczny Super HD. Ceny pakietów nie ulegają zmianie.


Tego samego dnia do oferty JAMBOX dołączą także wersje HD  lubianych i cenionych kanałów: Discovery Turbo Xtra HD i ID Investigation Discovery HD. Kanały te rozszerzą pakiet „Więcej Discovery” – cena pakietu nie ulega zmianie.


Od 1 lutego BBC Entertainment będzie dostępny pod nazwą BBC Brit, a kanał BBC Knowledge pod nazwą BBC Earth. Zarówno BBC Brit jak i BBC Earth będą nadawane w jakości HD, a ich oferta programowa będzie atrakcyjniejsza niż dotychczas.

BBC Brit to kanał tematyczny kierowany przede wszystkim do młodych mężczyzn, którzy cenią rozrywkę na najwyższym poziomie oraz inteligentny dowcip w brytyjskim stylu. W ofercie kanału znajdą się najlepsze programy motoryzacyjne, w tym między innymi najnowsze serie najpopularniejszego na świecie show tego typu – Top Gear – na wyłączność kanału. Dodatkowo, widzowie BBC Brit znajdą w ramówce – szalone eksperymenty, ryzykowne wyprawy oraz odważne przedsięwzięcia biznesowe. BBC Brit będzie najlepszym miejscem na męski relaks w doborowym towarzystwie.

Kanał będzie dostępny w pakietach Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD.

Oferta BBC Earth będzie skierowana przede wszystkim do rodzin oraz ludzi ciekawych świata, którzy pragną go w pełni zrozumieć oraz czują się jego nieodłącznym elementem. BBC Earth zaprezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarczy niezapomnianych wrażeń. Przybliży widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu. Widzowie przeżyją z BBC Earth niezwykłe przygody, stawią czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzą też za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.

Kanał będzie dostępny w pakiecie „Więcej Nauki HD”. Cena pakietu nie ulega zmianie.


Także 1 lutego kanał Animal Planet zmieni się w Discovery Life. W ofercie nowej stacji pozostaną programy podróżnicze, a dołączą do nich programy lifestylowe oraz filmy i seriale fabularne. Warto wspomnieć, że kanał Animal Planet HD, który ma inną ramówkę niż jego odpowiednik w SD pozostanie bez zmian.

Kanał będzie dostępny w pakietach Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD.


Informujemy, że nadawcy kanałów Next oraz kanału religia.tv, podjęli decyzję o zakończeniu emisji z dniem 31 stycznia.