Gramy podczas 23 finału WOŚP!

Z wielką radością informujemy, że po raz kolejny wspieramy akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, współpracując z jaworznickim sztabem zlokalizowanym przy redakcji gazety Co Tydzień.

23. finał WOŚP, który odbędzie się 11 stycznia 2015 r., będzie poświęcony podtrzymaniu wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opiece medycznej seniorów.

Dzięki sieci jawnet.pl transmisja wydarzeń, które czekają na mieszkańców na jaworznickim rynku dostępna będzie w telewizji DlaCiebie.tv oraz w internecie pod adresem http://www.jaw.pl/dlaciebietv/

23. Finał WOŚP

Podobnie jak i w poprzednich latach, tak i tym razem przekazaliśmy na licytacje atrakcyjne przedmioty, które wystawione zostały od symbolicznej złotówki.

Pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl/voucher-na-dostep-do-internetu-50-mbit-s-przez-rok-i1277141, wylicytować można roczny dostęp do sieci internet o szybkości 50 mbit/s. W ramach vouchera osoba która wygra licytacje może również opłacić koszty przyłącza światłowodowego oraz abonamentu przez do domu prywatnego jak i budynku wielorodzinnego. Lista lokalizacji gdzie świadczone mogą być usługi dostępna jest pod adresem https://www.artcom.pl/zasoby/wyszukiwarka-przylaczy/ i opisane technologią dostępu jako FTTH lub Światłowód. Wartość vouchera to nawet 1282 zł!

Pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl/konsola-sony-playstation-vita-pch-1104-3g-wi-fi-i1277145, wylicytować można przenośną konsolę PS Vita 3G/Wi-Fi. System PS Vita wyposażony jest w dwa drążki analogowe, co powoduje, że jest to platforma dla szerokiej gamy rozmaitych gatunków gier w wersji przenośnej, takich jak strzelanki, gry akcji czy bijatyki. Dzięki łączności bezprzewodowej oraz 3G, a także licznym aplikacjom, PS Vita da użytkownikom nieskończone możliwości spotykania się, łączenia, odkrywania, udostępniania i zabawy ze znajomymi niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Zachęcamy do licytacji oraz udziału w 23 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
SIEMA!