ART-COM liderem w Jaworznie !

Niezależne światowe badania szybkości i symetrii internetu jednoznacznie wskazują lidera w naszym mieście. Jesteśmy dumni, gdyż to właśnie nasi klienci otrzymują najlepsze usługi. Badania prowadzone przez firmę NET INDEX wskazują nas jako lidera wśród 3 czołowych dostawców usługi internetowych na terenie naszego miasta (ART-COM, UPC, Netia).

Statystyki zbierane są od wielu lat przez serwis speedtest.net. Wyniki wszystkich wykonywanych przez internautów pomiarów zostały opublikowane na stronie www.netindex.com, gdzie prezentowane są w formie wykresów.

Statystki (stan na dzień 04.06.2012) pobierania danych wśród czołowych dostawców usługi internetowych w naszym mieście przedstawiają się następująco:

Bieżące statystyki pobierania danych możesz sprawdzić tutaj

 

Statystki (stan na dzień 04.06.2012) wysyłania danych prezentują się jak poniżej:
Bieżące statystyki wysyłania danych możesz sprawdzić tutaj

W kategorii subiektywnej oceny operatorów dokonywanej przez internautów najwyżej sklasyfikowana została nasza firma: w skali 1-5 otrzymaliśmy notę 4,2 pkt. Najniżej ocenino Netię 3,3 pkt. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do skorzystania z naszych aktualnych promocji. Nawet jak posiadasz aktywną umowę terminową (na czas określony) możesz zmienić swoją taryfę na 11 mbit/s już za 50 zł!