Gry z nagrodami podczas Dni Jaworzna

Firma ART-COM ma przyjemność zaprosić rodziny wraz z dziećmi na tegoroczne obchody Dni Jaworzna odbywające się w dniach 17, 18 i 19 czerwca na Stadionie Miejskim na Azotanii. Specjalnie dla mieszkańców miasta przygotowaliśmy stoisko na którym podczas zabawy w interaktywne gry na X-BOX 360 Kinect będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Przedstawiciele firmy ART-COM w niebieskim namiocie będą czekać na Państwa przez trzy dni, gdzie będzie możliwość przetestowania interaktywnej rozrywki podczas zabawy z Kinect Sports.
W piątek od godziny 17 do 21 będzie można wziąć udział w biegu przez płotki na 110 m (nagroda główna: urządzenie wielofunkcyjne)
W sobotę od godziny 17 do 21 będzie można wziąć udział rzucie oszczepem. (nagroda główna: Zestaw głośników Creative 5.1)
W niedzielę od godziny 17 do 21 będzie można wziąć udział w skoku w dal. (nagroda główna: kierownica)
Kolejność konkurencji w kolejnych dniach może ulec zmianie.

Podczas godzin konkursowych każdy z uczestników będzie miał trzy próby, a na koniec dnia osoba posiadająca najlepszy wynik otrzyma od nas nagrodę w postaci sprzętu komputerowego wyszczególnioną powyżej przy danej konkurencji.

Specjalnie z okazji Dni Jaworzna przygotowano również inne oferty specjalne. Na stoisku będzie można zdobyć vouchery o wartości 99 zł upoważniające do zniżek na abonament w sieci jawnet.pl, a także ulotki upoważniające do zakupu wybranych produktów w salonie firmy ART-COM przy ulicy Grunwaldzkiej 120 w najniższych cenach w Jaworznie. Np. netbook Acer, Monitor 18,5’ AOC, a także konsola X-BOX 360