15 plebiscyt na sportowca i trenera roku 2006 w Jaworznie

Firma ART-COM postanowiła się przyłączyć do organizacji plebiscytu na sportowca i trenera roku 2006 w naszym mieście wspierając przy organizacji redakcję gazety Co Tydzień, która to już po raz 15 wyłoni najpopularniejszego sportowca w Jaworznie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już jutro (tj. 17 lutego) do hali widowiskowo sportowej przy ulicy Grunwaldzkiej 80, gdzie o godzinie 13:30 nastąpi uroczyste otwarcie imprezy. Od godziny 14:00 do 16:30 w rywalizacji zobaczymy drużyny piłkarskie w których zagrają „Ludzie miasta”. Wystąpią: Urząd Miejski i Straż Miejska, Policja, Nauczyciele i nominowani sportowcy, a także reprezentacja CTV wraz z przyjaciółmi. O 18:00 odbędzie się siatkarski mecz wieczoru pomiędzy MCKiSem Energetyk Jaworzno a Avią Świdnik. W trakcie meczu konkursy i zabawy z publicznością. Ok godziny 20:30 uroczyście zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu gazety Co tydzień i telewizji CTV na sportowca i trenera roku 2006 w Jaworznie.

Tegoroczną imprezę będzie można na żywo oglądać w telewizjach kablowych, a także w Internecie na stronie www.ctv.jaworzno.pl