Mikołajkowa niespodzianka

Z okazji św. Mikołaja postanowiliśmy ufundować wszystkim naszym abonentom elektroniczne wydanie lokalnej gazety „Co tydzień” w popularnym formacie PDF. W załączniku przesyłamy państwu 49 wydanie gazety z dnia 6 grudnia 2006 roku.

Współpraca pomiędzy firmą ART-COM a redakcją gazety „Co tydzień” w postaci elektronicznego dostępu do informacji dla abonentów sieci jawnet.pl jest kolejnym krokiem (po udostępnieniu telewizji Jaworzno w Internecie działającej pod adresem www.ctv.jaworzno.pl) współpracy przy rozwoju jaworznickiej społeczności wirtualnej.

Jesteśmy ciekawi czy pomysł przypadnie Państwu do gustu. Początkowo miałyby to być elektroniczne wydanie gazety, natomiast docelowo jeden z największym portali miejskich w Polsce. Chcielibyśmy połączyć wszystkie media lokalne takie jak telewizja, portal internetowy oraz jaworznickie radio, które testowo działa pod adresem www.radio.jaworzno.pl w codzienne źródło informacji każdego mieszkańca.

Oczekujemy od Państwa maili z komentarzami a także propozycjami odnośnie wirtualnej społeczności w naszym mieście. Zachęcamy również do dyskusji na temat elektronicznych mediów na forum jawnet.pl