Najczęstsze problemy

Po włączeniu komputera praktycznie nigdy nie mam Internetu, dopiero po wyciągnięciu i włożeniu wtyczki do karty sieciowej Internet działa

Proszę zwrócić uwagę na oprogramowanie antywirusowe lub firewallowe, często tego typu problemy wynikały ze złej konfiguracji. Jeśli problem nie będzie tego rodzaju, proszę o kontakt, wyślemy serwisanta.

Mój komputer ciągle się zawiesza. Mrugnie parę razy i sie zawiesza. Nic sie nie da zrobic, te same problemy występują podczas korzystania z Internetu

Ten problem nie dotyczy bezpośrednio Internetu. Możliwe, że złapałeś wirusa. Przeskanuj komputer jakimś antywirusem, a jeśli nie potrafisz sobie z nim poradzić to oddaj komputer do nas do serwisu.

Od wczoraj mam żenująco wolny dostęp do sieci, czy to jakaś awaria?

Jeśli na stronie wiadomości jest taka informacja, lub strona się nie wyświetla, to zupełnie możliwe. Przepraszamy, awarie się zdarzają. Jeśli jednak jest inaczej, to sprawdź, czy zapłaciłeś rachunek za abonament, wyłączenie dostępu polega na ograniczeniu szybkości dostępu do sieci do 1kB/s wspólnie z innymi niepłacącymi osobami!
Podobnie działa nielegalne podłączenie do sieci Jawnet.pl, przy czym jest to dotatkowo sprzeczne z prawem!