Kablówka 3 generacji

logo-jambox-white-webJAMBOX to w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa, która zmieni Twój pogląd na temat telewizji. Udostępniamy Ci nowoczesną platformę multimedialną, dzięki której odczujesz pełną swobodę w tym co, kiedy i w jaki sposób oglądasz.
Oprócz bogatej oferty kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, dodatkowo dostaniesz zupełnie nowe funkcje telewizyjne, które w łatwy i wygodny sposób w pełni wykorzystają Twój telewizor

Przewodnik po programach EPG

Przewodnik po programach EPGProgram kanałów telewizyjnych dostępny z pilota twojego telewizora. Przewodnik umożliwia sprawdzenie aktualnie oglądanego programu i ramówki innych kanałów. Widzimy programy, które są emitowane teraz lub będą za chwilę, możemy zobaczyć program na najbliższe dni. To Twoja gazeta telewizyjna z programem. Dodatkowo możesz ustawić sobie powiadomienie lub automatyczne przełączenie przy dowolnym programie z ramówki. Użycie tej funkcjonalności spowoduje, że zostaniesz poinformowany na ekranie telewizora o tym, że wybrany program właśnie się zaczyna lub też od razu zostaniesz przełączony na dany program.

Informacja o programie

Informacja o programieDowiedz się więcej o programie, który właśnie oglądasz lub sobie nagrałeś. Interesuje Cię kto gra w tym filmie albo o czym on jest? Wystarczy włączyć INFO i już wiesz.

Napisy i ścieżki dźwiękowe

Napisy i ścieżki dźwiękoweMożliwość wyświetlania napisów to funkcja umożliwiająca oglądanie telewizji przez osoby niesłyszące. Dostępne są także alternatywne ścieżki dźwiękowe na wybranych kanałach, umożliwiające wybór oryginalnej ścieżki lub wersji językowych.

Nagrywarka PVR USB

Nagrywarka PVR USBFunkcja jest dostępna po podłączeniu własnego dysku USB. Dzięki temu możesz nagrywać konkretne pozycje z przewodnika EPG lub podczas oglądania danego kanału. Nagrywanie wybranych programów telewizyjnych jest niezależne od aktualnie oglądanego programu. Możesz oglądać program na jednym kanale i w tym samym czasie nagrać program nadawany na innym. Zalecamy używanie zewnętrznego dysku twardego USB (HDD USB) dobrej jakości. Nie rekomendujemy użycia pamięci typu pendrive.

Zatrzymywanie telewizji na żywo (Time Shifting USB)

Zatrzymywanie telewizji na żywo (Time Shifting USB)Zatrzymanie i przewijanie oglądanego programu w dowolnym momencie.

Menu Przejdź do…

Menu przejdź doNaciśnij przycisk MENU i przejdź szybko do twoich nagrań, zobacz program telewizyjny, wyszukaj programy i korzystaj z innych możliwości telewizji JAMBOX. To menu pozwala w szybki i wygodny sposób korzystać z wszystkich możliwości jakie daje dekoder i usługa.

TV Portal

tv portalTwoja strona domowa w telewizorze. Umożliwia w łatwy i wygodny sposób dostęp do szeregu usług JAMBOX. W TV Portalu są wyświetlane wiadomości abonenckie i bannery z promocjami. Z menu po prawej stronie można korzystać ze skrótów do zamawiania usług i płatności.

Moja lista 100

Moja lista 100 kanałówFunkcja umożliwia ustawienie 100 kanałów (numery od 1 do 100) z własną kolejnością i numeracją. Kanały na własnej liście można przesuwać, zastępować, usuwać i dodawać nowe z listy dostępnych kanałów.

Radio + HD

radio + HDNiesamowity radioodtwarzacz, który pozwala na wybór jednej z wielu stacji radiowych oraz podkładu wideo w jakości HD takiego jak Kominek czy Akwarium.
Lista stacji dostępnych stacji radiowych:

 1. Radio Zet
 2. RMF Maxxx
 3. RMF Classic
 4. RMF FM
 5. PR Jedynka
 6. PR Dwójka
 7. PR Trójka
 8. PR Czwórka
 9. Radio Maryja
 10. Radio PiN

Wideo na życzenie VOD

Wideo na życzenie VODDzięki tej usłudze abonent może za pomocą pilota wybrać z listy interesujący go materiał i oglądać go o dowolnej porze, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. VOD pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać.

Zamawianie z pilota

zamówienie z pilotaUnikalny sposób zamawiania dodatkowych pakietów i usług telewizyjnych, za pomocą pilota – bez dzwonienia do konsultantów czy klikania na stronie www.

Nowoczesny cyfrowy dekoder HD

Nowoczesny cyfrowy dekoder HD

MAG250 HD umożliwia w wygodny sposób oglądanie telewizji w wysokiej rozdzielczości HDTV. Wyposażony w złącze HDMI idealnie współpracuje z telewizorami LCD i plazmowymi. Dekoder po podłączeniu zewnętrznego dysku USB staje się cyfrową nagrywarką umożliwiającą nagrywanie filmów i programów tv.
Ogólna specyfikacja techniczna MAG250:

 • Oparty na systemie Linux
 • Szybki procesor 450Mhz
 • Wysoka rozdzielczość HDTV w trybach 1920x1080i oraz 1280x720p
 • Obraz w standardach MPEG4 (H.264) oraz MPEG2
 • Detekcja formatu panoramicznego TV
 • Dźwięk przestrzenny 5.1 Dolby Digital
 • Obsługa formatu audio MP3, PCM, AAC
 • Bezpieczeństwo SSL
 • Złącza video: HDMI, 9-pin Mini-DIN
 • Złącza audio: Cyfrowe 5.1 SPDIF
 • Złącza: Ethernet, USB 2.0
 • Wymiary (szer/gł/wys): 125 x 86 x 28 mm

Więcej informacji na stronie www.jambox.pl