Wpisy

PRACA

Poszukujemy instalatorów sieci telekomunikacyjnych

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, a także planowaną na najbliższe lata dalszą rozbudową sieci światłowodowej poszukujemy pracowników do Działu Budowy i Utrzymania Sieci.

Poszukujemy instalatorów sieci telekomunikacyjnych:

Opis stanowiska:
• wykonywanie instalacji LAN, WAN,
• budowa sieci światłowodowych FTTH,
• wykonywanie przyłączy abonenckich w budynkach wielorodzinnych oraz jednorodzinnych,
• modernizacja istniejącej infrastruktury sieciowej,
• serwis istniejącej infrastruktury sieciowej (praca zmianowa).

Wymagania:
• Umiejętności pracy w zespole i dyspozycyjności
• Sumienności, dokładności
• Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
• doświadczenie w pracach monterskich, szczególnie w pracach z zakresu światłowodów,
• praktyka w firmach o podobnym profilu -telekomunikacja/teleinformatyka,
• doświadczenie w spawaniu sieci światłowodowych,
• uprawnienia na podnośnik koszowy.

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat, możliwość zleceń (prace popołudniowe, weekendowe)
• dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych,
• pracę w młodym zespole,
• miłą atmosferę,
• możliwość rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy,
• dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres praca@artcom.pl, w CV prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ART-COM Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 120 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.